Główna fiori_glogow_home Kontakt fiori_glogow_kontakt Mapa fiori_glogow_mapa Ulubione fiori_glogow_ulubione
Skontaktuj się z Nami
firma:   GLOBAL Spółka z o.o.

adres:   ul. Elektryczna 32
            67-200 Głogów

tel.:      512 352 134, 510 093 656

fax.:     076 835 85 78

e-mail:biuro@global.iap.pl

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść wiadomości:
   
"; } // sprawdzamy, czy zmienne przesłane z formularza nie są puste elseif (!empty($_POST['tresc']) && !empty($_POST['imie']) && !empty($_POST['email'])) { // jeżeli powyższy warunek jest spełniony tworzona jest wiadomość // zmienna $message zawiera treść wiadomości $message = "Tresc wiadomosci:\n$_POST[tresc]\nWysłał: $_POST[imie]\ne-mail: $_POST[email]"; // zmienna $header zawiera przede wszystkim adres zwrotny $header = "From: $_POST[imie] <$_POST[email]>"; // funkcja mail() za pomocą której wiadomość zostanie wysłana @mail("biuro@global.iap.pl","Wiadomosc ze strony WWW","$message","$header") or die('Nie udało się wysłać wiadomości'); // wyświetlenie komunikatu w przypadku powodzenia echo "
Wiadomość została wysłana poprawnie!
"; } // lub w przypadku nie wypełnienia formularza do końca else echo "Wypełnij wszystkie pola formularza!"; ?>
 
 
rds_wywrotka sms_wywrotka sjs_koparka sjs_koparka

Rodzaje systemu SJS COMPACT:


koparka Koparko-ładowarka AL 250

koparka Koparko-ładowarka AL 450

koparka Koparko-ładowarka TA 450

koparka Koparko-ładowarka TA 700

wywrotka Wywrotka D 25 RT

wywrotka Wywrotka D 25 RF

wywrotka Wywrotka D 25 AC

wywrotka Wywrotka D 25 PX

wywrotka Wywrotka D 25 AC SLIM

wywrotka Wywrotka D 25 RF SLIM

  wywrotka

SJS COMPACT fiori-arrowfiori-arrow WYWROTKA D 25 RT


Jest to maszyna, która ewoluowała z testowanej do tej pory serii ABX; system napędowy został całkowicie przebudowany zastępując mechaniczną skrzynię biegów na dwubieżną hydrokinetyczną skrzynię, sterowaną elektrohydraulicznie. Wywrotka ta doskonale się sprawdza w transporcie i dystrybucji materiałów budowlanych na placach budowy oraz w pracach drogowych. Dzięki hydrostatycznemu napędowi na cztery koła jest łatwa w prowadzeniu, wykazując przy tym wysoką sprawność - właściwość tak ważną dla maszyn budowlanych. Model ten występuje w 4 wersjach:
RT z trójstronnym wyładunkiem - RF z wyładunkiem czołowym (także w bardziej kompaktowej wersji SLIM) - samozaładowcza AC - PX z szuflą samozaładowczą. Cechy wyróżniające tę maszynę od innych tej kategorii to:
1000 l kontener z ładownością 2,5t , centralne połączenie przegubowe typu heavy duty (do prac w trudnych warunkach), epicykloidalna redukcja biegów z wewnętrznymi hamulcami hydraulicznymi dwubieżna hydrostatyczna skrzynia biegów oraz niski poziom hałasu. Bezpieczeństwo i niezawodność w użytkowaniu na każdym terenie i w jakichkolwiek warunkach, zapewnione są przez stały kontakt z FIORI Group, które od ponad 60 lat obsługuje klientów branży budowlanej.

 

Więcej informacji
o sprzęcie D 25 RT:


łwywrotka Zestawienie systemu

wywrotka Opcje i akcesoria

wywrotka Klip video

wywrotka Dane techniczne