Główna fiori_glogow_home Kontakt fiori_glogow_kontakt Mapa fiori_glogow_mapa Ulubione fiori_glogow_ulubione
Skontaktuj się z Nami
firma:   GLOBAL Spółka z o.o.

adres:   ul. Elektryczna 32
            67-200 Głogów

tel.:      512 352 134 , 510 093 656

fax.:     076 835 85 78

e-mail:biuro@global.iap.pl

"; // funkcja mail() za pomocą której wiadomość zostanie wysłana @mail("biuro@global.iap.pl","Wiadomosc ze strony WWW","$message","$header") or die('Nie udało się wysłać wiadomości'); // wyświetlenie komunikatu w przypadku powodzenia echo "
Wiadomość została wysłana poprawnie!
"; } // lub w przypadku nie wypełnienia formularza do końca else echo "Wypełnij wszystkie pola formularza!"; ?>
 
 
fiori glogow sprzęt rds

RDS

Dzięki systemom FIORI, przystosowanym do poruszania się
w różnych kierunkach oraz do transportu w trudnych warunkach terenowych, przenoszenie materiałów staje się bardzo łatwe. Dotyczy to zwłaszcza prac ...

fiori_głogów_więcej
 
Informacje o firmie FIORI
firma fiori FIORI jest firmą, która jest w stanie znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania dla każdego przedsiębiorstwa.
Aby osiągnąć ten cel nie tylko stosujemy nasze produkty, ale także to co ma wpływ na tworzenie produktu oraz usługi (innowacje technologiczne, dobre relacje z dostawcami, zintegrowany proces produkcyjny, serwis, działania proekologiczne).
Nasze wysiłki są skierowanie nie tylko na sprzedaż naszych produktów, ale wraz naszymi klientami chcemy produkować systemy zdolne zaoferować alternatywne rozwiązania problemów, które pojawiają się każdego dnia na placach budowy i stanowiskach pracy.
Słuchanie naszych klientów wciąż pozostaje głównym piorytetem w celu znalezienia specjalistycznych rozwiązań odpowiednich dla konkretnych przypadków.
Bez względu na to czy jest to we Wloszech, czy w innym odległym kraju, zawsze oferujemy naszym klientom: uwagę, na którą zasługują, ciekawe oferty, sugestie, pomoc i zaufanie.
Niezwykle wysoka wartość ludzka oraz innowacje technologiczne prowadzą FIORI w kierunku pełnym wyzwań i jeszcze bardziej konkurencyjnego rynku, oferując systemy zaspokajające potrzeby każdego klienta.
   
fiori glogow sprzęt sms

SMS

Nie zawsze użycie prefabrykowanego betonu jest możliwe i właściwe z powodu długiego okresu transportu oraz utrudnionego dla betonowozów dojazdu do niektórych miejsc. Wybór samobieżnych systemów ...

fiori_głogów_więcej
 
   
fiori glogow sprzęt sjs

SJS COMPACT

Trzema charakterystycznymi funkcjami maszyn budowlanych używanych na małych placach budowy oraz wykorzystywanych w pracach rekultywacyjnych są: ładowanie, kopanie oraz przewożenie. Oczekuje się, że ...

fiori_głogów_więcej
 
   
fiori glogow sprzęt sjs

SJS MICRO

Zawsze zdawaliśmy sobie sprawę ze szczególnych potrzeb naszych klientów. Stąd też w 1991 roku rozpoczęliiśmy produkcję pierwszych mikro-koparek, mini-ładowarek i mini-wywrotek. Maszyny te doskonale się sprawdzają ..

fiori_głogów_więcej